Babai, vëllai dhe i fejuari dhunojnë 29-vjeçaren në Vlorë - Gazeta Express
string(56) "babai-vellai-dhe-i-fejuari-dhunojne-29-vjecaren-ne-vlore"

Shqiperi

Gazeta Express

22/06/2024 18:35

Babai, vëllai dhe i fejuari dhunojnë 29-vjeçaren në Vlorë

Shqiperi

Gazeta Express

22/06/2024 18:35

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Vlorë, ku një 29-vjeçare është dhunuar nga babai, vëllai dhe i fejuari i saj, që sipas policisë ka ndodhur për arsye të dobëta.

Si rezultat janë vënë në pranga personat babai 60 vjeç, i vëllai 26 vjeçdhe i fejuari 34 vjeç.

Lexo Edhe:

Gjatë kontrollit në banesë, policia ka sekuestruar një armë gjahu dhe municion ushtarak që i përdorte 60 vjeçari.