Babai e zbulon mënyrën më të mirë për ta detyruar djalin t’i bëj masazh - Gazeta Express

Babai e zbulon mënyrën më të mirë për ta detyruar djalin t’i bëj masazh

Gazeta Express

13/05/2019 13:45

Njëra ndër kërkesat më të shpeshta që prindërit ia bëjnë fëmijëve, është një masazh për tu relaksuar.

Ndonëse në shumicën e rasteve, fëmijët mund të refuzojnë, një baba është treguar mjaftë i mençur dhe kreativ, sa ta bëj fëmijën e tij t’i bëj masazh me dëshirë.

Ai e bleu një bluzë në pjesën e prapme të së cilës është e ngjyrosur një hekurudhë e trenit.

Ken Kawato, nga Japonia, është personi i cili e ka publikuar videon e tij, ku shihet djali i tij duke luajtur me lodra në shpinën e tij. /GazetaExpress/