Autoambulanca përplas gruan në Tiranë, më pas e transporton drejt spitalit


Gazeta Express
16 Qershor 2019 11:08

Paraditen e sotme një autoambulancë  ka përplasur një grua, “në rrugën e Durrësit”, në Tiranë.

Nga të dhënat e para mësohet se gruaja u përplas ndërsa po kalonte rrugën dhe ka qenë vetë autoambulaca që e ka transportuar në spital.

Te fundit


Kthehu lart