Kthehu lart

Ky është truku që zbulon çdo sekret në Instagram

Ky është truku që zbulon çdo sekret në Instagram GazetaExpress

Të gjithë jemi kureshtarë të dimë se kush po na bën “unfollow” dhe “block” në rrjetet tona sociale – e veçanërisht në Instagram.

Përderisa rrjeti social nuk iu tregon përdoruesve kur dikush i bën unfollow ose block, ekziston një aplikacion i cili e bën këtë për ta.

Aplikacioni “InstantReport: Followers Stats” zbulon çdo sekret të ndjekësve tuaj në Instagram: kush ju ka bllokuar, kush ju ka bërë unfollow, kush ju admiron në mënyrë sekrete dhe më shumë, shkruan Gazeta Express.

InstantReport është vegla më e mirë dhe më e shpejtë për analiza të Instagram – dhe ai është i gatshëm për ta marrë në App Store.

Për ta marrë aplikacionin, klikoni KËTU që të drejtoheni tek faqja e dyqanit të Apple. /Express

    Data: 26 Shkurt 2018 18:08
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera