Kthehu lart

Ja një koncept i Iphone 9

Ja një koncept i Iphone 9 GazetaExpress

Kanali i YouTube “EverythingApplePro” ka postuar një video që tregon imazhe të pabesueshme se si mund të duket iPhone i ri, bazuar në thashethemet dhe rrjedhjet momentale.

Janë vetëm disa muaj që Apple lançoi “iPhone X”, por imazhet e rrjedhura tashmë po japin një paraqitje të shkurtër të asaj se si mund të kemi në dyqan modelin e ardhshëm të Apple.

Video zbulon tre modele – një me ekranin më të madh, një të njëjtën madhësi si iPhone X dhe një model më i vogël.

Bazuar në praktikën që Apple ka ndjekur deri më tani, pritet që në muajin shtator të publikoj iPhone 9.

    Data: 16 Mars 2018 06:19
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera