Kthehu lart

Ferrari prezanton të kuqen e radhës për Shën Valentin

Ferrari prezanton të kuqen e radhës për Shën Valentin GazetaExpress

Fiks në kohë për Shën Valentinin, Ferrari ka prezantuar supermakinën e radhës.

Me një shpejtësi maksimale prej 321 km/h, Ferrari Portofino vjen me një personalitet të dyfishtë: shumë e rehatshme për udhëtime në dimër dhe fantastike për stinën e verës, pasi me një buton çatia e kësaj supermakine “zhduket”, transmeton tch.

Deri tani janë prenotuar më shumë se 600 modele, pas një eventi të Ferrarit në Portofino.


    Data: 14 Shkurt 2018 21:14
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera