Telefoni i ardhshëm i Sony Xperia vjen me dy kamera të përparme - Gazeta Express

Telefoni i ardhshëm i Sony Xperia vjen me dy kamera të përparme

04/01/2018 1:11

Fotot që rezultojnë tregojnë se telefoni ka dy kamera të përparme dhe një sensor të gjurmëve të gishtave në anën e pasme, dhe mundësohet nga sistemi operativ Android Oreo.

Thashethemet dhe informacionet e mëparshme kanë zbuluar specifikat kryesore të telefonit, i cili do të ketë një ekran 6 inç 1080p 16: 9, procesor Snapdragon 630 SoC, 4GB RAM dhe 64GB hapësirë ruajtëse.

Nuk ka asnjë informacion kur telefoni Sony Xperia XA2 Ultra do të jetë i disponueshëm në treg dhe me çfarë çmimi do të shitet