Ky është trendi më i ri në Instagram, do të çuditeni - Gazeta Express

Ky është trendi më i ri në Instagram, do të çuditeni

03/05/2017 4:09

Me siguri fjala turp nuk ekziston në fjalorin e tyre.

Gjithçka nisi kur një turiste vizitoi një qytet në Kanada për të parë fenomenin magjepsës të aurorës por teksa postonte foto minutë pas minute në Instagram, ajo nisi të hiqte rrobat e trupit, duke përfunduar e zhveshur plotësisht.

Tashmë është kthyer në një tjetër trend në internet.

Mijëra turistë në mbarë botën, kryesisht amerikanë dhe britanikë, po postojnë foto me të pasmet e tyre në disa nga atraksionet turistike më të famshme në botë.