"Kopja e iPhone X", me një çmim shumë të më lirë se që pritej


16/07/2018

E në këtë postim të daljes së tij në shitje janë konfirmuar edhe specifikat e tij të pritura, si trupi i tij nga metali, ekrani 5.84 inç (1,080 x 2,2280px), kamera e dyfishtë nga pas 12 + tjetrën 5 MP me të cilat mund të incizohet video me rezolucion 4K, transmeton koha.net.

Baterinë 4,000mAh, çipin Snapdragon 625 me 3GB RAM e 32GB hapësirë në memorie apo versionin me 4GB RAM e 64GB hapësirë në memorie, si dhe vend për dy kartela SIM.

Versioni me 3GB Ram kushton 190 dollarë ndërsa ai me 4GB RAM 210 dollarë, e që të dy këta versione ofrohen në tre ngjyra, të zezë, të kaltër apo ngjyrë ari.

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart