Atmosfera në ‘Fadil Vokrri’, tifozët nisin të hyjnë! - Gazeta Express

Instant

Gazeta Express

17/11/2019 16:40

Atmosfera në ‘Fadil Vokrri’, tifozët nisin të hyjnë!

Instant

Gazeta Express

17/11/2019 16:40

Janë hapur dyert e stadiumit ‘Fadil Vokrri’

Tifozë kosovarë e anglezë kanë nisur të hyjnë në stadium për të parë ndeshjen e madhe mes Kosovës dhe Anglisë, që do të zhvillohet nga ora 18:00.

Ashtu si jashtë fushe, tifozët presin festë edhe brenda saj dhe spektakël nga të dyja skuadrat.

Përveç ‘Dardanëve’, të përgatitur për festë janë edhe ‘Tre Luanët’, që kanë gati banerët e tyre.