Atdhe Nuhiu shënon gol të bukur dhe e kalon Kosovën në epërsi - Gazeta Express

Sport

Gazeta Express

14/11/2019 21:57

Atdhe Nuhiu shënon gol të bukur dhe e kalon Kosovën në epërsi

Sport

Gazeta Express

14/11/2019 21:57

Është zhbllokuar rezultati në ndeshjen që po zhvillohet në “Doosan Arena” mes Çekisë dhe Kosovës

Me të filluar pjesa e dytë, sulmuesi Atdhe Nuhiu shënoi gol të bukur me kokë, pas një harkimi të bukur të Florent Hadërgjonajt, raporton Gazeta Express.

Ai realizoi për 1-0 në minutën e 50-të.