Askush nuk futet dot në garë me Irinën, tregon më të mirën e saj


Gazeta Express
3 Prill 2019 10:00

Modelja Irina Shayk u ka kujtuar dhe një herë fansave të saj se pse është një nga modelet më të mira në botë. Ajo u rikthye sërisht në pasarelë në fushatën më të fundit të Intimissimi. Shayk ka qenë fytyra e markës për gati një dekadë.

Bukuria e 33 vjeçares tronditi teksa mbante veshur  dizenjot e bikinive më të fundit. ‘Në vitin 2007 sapo fillova të modeloj, Intimissimi ishte e para markë e madhe që më zgjodhi për një fushatë dhe mësova shumë nga puna ime me ta.Ne kemi punuar së bashku për shumë vite që skuadra është bërë si një familje për mua”. -është shprehur modelja. Irina dhe aktori A Star Are Born, Bradley Cooper  janë prindërit të vajzës Lea de Seine Shayk Cooper, e cila tashmë është dy vjeç.

Artikull i sponsoruar

Te fundit


Kthehu lart