Kthehu lart

Troja: Paskan ba marveshtje të msheft me hasmin (Albumi)

Troja: Paskan ba marveshtje të msheft me hasmin (Albumi) GazetaExpress

Rock grupi i famshëm shqiptar i këngëve “Mbretëresha Kohë”, “Demokraci” e “Amaneti i Clownit”, Troja, ka publikuar albumin e ri “ONE”.

Albumi u promovua sot në një mënyrë krejt të veçantë dhe interesante.

“One” ka shtatë këngë, prej të cilave dy janë në gjuhën angleze. Këngët kanë mbajtur ritmin e grupit Troja edhe në spektrin e teksteve, që shprehin pakënaqësi me politikën dhe zhvillimet.

    Data: 26 Dhjetor 2015 12:53
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera