Kthehu lart

Fisnik Ademi zgjidhet kryesues i Këshillit të Teatrit Kombëtar të Kosovës

Fisnik Ademi zgjidhet kryesues i Këshillit të Teatrit Kombëtar të Kosovës GazetaExpress

Ai është votuar në këtë pozitë nga anëtarët e Këshillit. Zgjedhja e tij në krye të Këshillit vjen pas dorëheqjes së kryesueses Burbuqe Berisha.

Aktori Fisnik Ademi është zgjedhur kryesues i Këshillit të Teatrit Kombëtar të Kosovës.

Ai është votuar në këtë pozitë nga anëtarët e Këshillit. Zgjedhja e tij në krye të Këshillit vjen pas dorëheqjes së kryesueses Burbuqe Berisha.

Fisnik Ademi është aktor, i njohur me rolet e tij te shfaqjet „Martesa“, „Cirku fluturues“ dhe seriali „O sa mirë“.

    Data: 21 Qershor 2018 15:51
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera