Arta Nitaj nuk ndalet, pozon e zhveshur sërish në Instagram - Gazeta Express

Arta Nitaj nuk ndalet, pozon e zhveshur sërish në Instagram

Gazeta Express

25/10/2020 22:43

Aktorja dhe modelja, Arta Nitaj, mori vëmendje të madhe këto ditë përmes fotografive të nxehta që i publikoi.

Pas fotografive të ndara në rrjete sociale, llogaria e saj u zhduk. Por, kjo nuk zgjati shumë.

Aktorja e njohur u rikthye me një imazh të ri me mbishkrimin “lehtë”.