Arta Nitaj mbush profilin me foto të nxehta nga pushimet në Dubai - Gazeta Express

Ballina

Gazeta Express

17/10/2019 17:43

Arta Nitaj mbush profilin me foto të nxehta nga pushimet në Dubai

Ballina

Gazeta Express

17/10/2019 17:43

Modelja dhe aktorja tashmë e njohur Arta Nitaj, vazhdon të marrë vëmendjen e mediave rozë.

Nitaj, së fundi është duke pushuar në shtetet arabe më saktë në Dubai, nga atje po publikon imazhe në rrjete sociale, shkruan GazetaBlic.

E veshur vetëm në bikine nuk po i kursen pozat provokuese, duke i ekspozuar linjat për të cilat edhe ajo njihet.

View this post on Instagram

Grateful ??

A post shared by Arta Nitaj (@artaanitaj) on

Krahas fotografive në bikine, ajo ka zgjedhur të publikoi edhe disa të tjera. Arta, shihet e veshur me fustane, me ngjyrë të zezë dhe ngjyrë të kaltër.

Fustani me ngjyrë të kaltër është mahnitës, me një dizajn jo edhe të zakonshëm. Në pjesën e sipërme është goxha i hapur, ku i zbulon gjoksin.

Nitaj, këtë fustan e ka kombinuar me take ngjyrë hiri duke i dhënë hijeshi asaj.

Në fustanin e zi ka treguar gjoksin, dhe në një të çarë të fustanit ka ekspozuar njërën këmbë.

View this post on Instagram

I want it , I got it

A post shared by Arta Nitaj (@artaanitaj) on

Po ashtu, Arta ka treguar edhe tri tatuazhet, në dorë, në pjesën e krahut dhe tatuazhin tjetër në mes dorës së majtë.