Arsenal pa Granit Xhakën kundër Burnley, mungon edhe Ozil


Gazeta Express
17 Gusht 2019 12:29

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen mes Arsenalit dhe Burnley.

Arsenali dhe Burnley do t’i matin forcat në xhiron e dytë në Premierligë nga ora 13:30 në stadiumin “Emirates”.

Kapiteni shqiptar i “Topçinjve”, Granit Xhaka, ka disa probleme të vogla dhe nuk ia ka dalë të jetë gati për këtë takim, por pritet të kthehet javën e ardhshme.

Arsenal:

Burnley:

Te fundit


Kthehu lart