Arrestohen dy persona në rrugën Tetovë - Gostivar - Gazeta Express

Ballina

Gazeta Express

07/11/2019 21:15

Arrestohen dy persona në rrugën Tetovë – Gostivar

Ballina

Gazeta Express

07/11/2019 21:15

Mbrëmë rreth orës 01.00, zyrtarët policorë nga Sektori për Punë të Brendshme Tetovë- Zyra e jashtme për punë kriminalistike Gostivar, në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të mbikalimit për në fshatin Negotinë ,e kanë privuar nga liria 32 vjeçarin nga Pallçishti i Poshtëm dhe një 31-vjeçar nga Bogovina.

Siç njoftojnë nga SPB Tetovë, kontrollit të të policisë tek ata është gjetur kokainë, njofton Telegrafi Maqedoni

Pas dokumentimit të plotë të rastit, kundër tyre do të përgaditet edhe parashtresa adekuate.