Arbenita tregon me krenari strijat në vithet e saj - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

19/04/2019 12:04

Arbenita tregon me krenari strijat në vithet e saj

Rozë

Gazeta Express

19/04/2019 12:04

Arbenita ka postuar një fotografi ku i shihen strijat.

Arbenita Ismajli u kthye në një prej vajzave më të përfolura në mediat online për bukurinë e saj dhe lidhjen me reperin Fero.

Modelja njihet për pamjen e saj natyrale dhe një bukuri që i tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me daljen e parë.

Ajo është mjaft aktive në llogarinë e saj në Instagram dhe kujdeset deri në detaj për çdo foto që publikon duke na surprizuar kështu gjithnjë e më shumë.

E njëjta gjë ndodhi për foton e fundit që publikoi në Instastory, por që nuk qëndroi gjatë aty sepse modelja seksi e fshiu.

Arbenita publikoi një foto me bikini dhe me shumë krenari tregonte që ka strija.