Anxhelina, si sirenë në Francë, por deti shumë i ftohtë


Gazeta Express
19 Qershor 2019 23:44

Këngëtarja dhe bukuroshja Anxhelina Hadërgjonaj ka zgjedhur Saint Tropez për të pushuar, por duket se deti atje ende është i ftohtë për bukuroshen shqiptare

Anxhelina Hadërgjonaj ka filluar pushimet në Europë.

Ajo është ndalur në brigjet franceze, konkretisht në Saint Tropez ku sot ka realizuar disa foto në bikine.

Por, si duket ajo ende nuk ka mundur që të bëj not për shka se uji ende është shumë i ftohtë.

“Shumë ftohtë! E ka kthyer verën në dimër”, ka shkruar ajo. /GazetaExpress/

Artikull i sponsoruar

Te fundit


Kthehu lart