Ansu Fati starton në sulm me Griezmannin dhe Messin, formacionet zyrtare - Gazeta Express

Sport

Gazeta Express

09/11/2019 20:11

Ansu Fati starton në sulm me Griezmannin dhe Messin, formacionet zyrtare

Sport

Gazeta Express

09/11/2019 20:11

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Barcelonës dhe Celta Vigos që do të zhvillohet në “Camp Nou” nga ora 21:00.

Në mungesë të Luis Suarez, në sulm për Barcelonën starton 17-vjeçari, Ansu Fati, bashkë me Lionel Messin dhe Antoine Griezmannin, raporton Gazeta Express.

Barcelona:

Celta Vigo: