Anastasia lë pak vend për imagjinatën - Gazeta Express

Anastasia lë pak vend për imagjinatën

Ballina

Gazeta Express

10/06/2019 22:26

Anastasia Kvito po i prek limitet e rregullave të Instagramit.

Kvito që konsiderohet verzioni rus i Kim Kardashian ka bërë postime të reja në rrjetin social.

View this post on Instagram

accessories @prettylittlething ?

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on

Rusja ka treguar asetet e saja në postime duke i kënaqur fansat e saj.

Ndjekësit e saj në këtë rrjet vetëm po shkojnë duke u shtuar dhe arsyeja për këtë është e qartë. /Gazeta Express/