Angela vallëzon në supermarket, ka një porosi


Gazeta Express
19 Qershor 2019 20:11

Modelja shqiptare Angela Martini i ka treguar disa vajzave se çfarë duhet të bëjnë ato në supermarkete

Bukuroshja shqiptare është paraqitur në një supermarket në SHBA derisa ka bërë një fotografi ku thekson të pasmet e saj, derisa duket se ka filluar të vallëzojë.

Madje për këtë ajo ka pasur edhe një porosi.

“Nëse ata nuk presin nga ju që të vallëzoni në supermarket, atëherë për çfarë dreqin lëshojnë muzikë?”, ka shkruar ajo.

Ndryshe, Angela ka filluar një karrierë prej shkrimtareje ku do të botojë shumë shpejt disa libra që bazohen në tregime të jetës reale, të gjyshit dhe nënës së saj. /GazetaExpress/

Te fundit


Kthehu lart