Amarda Toska tregon linjat trupore në bikini - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

10/06/2019 22:03

Amarda Toska tregon linjat trupore në bikini

Rozë

Gazeta Express

10/06/2019 22:03

Amarda Toska është një ndër vajzat më pëlqyera të showbiz-t shqiptar.

Ajo komentohet shumë për raportin  që ka me bashkëshortin, Ermal Mamaqin.

Së fundmi, çifti kanë nisur pushimet dhe ndodhen prej disa ditësh në Belek të Turqisë.

Mirëpo, ajo që ra në sy të të gjithëve në Insagramin e Amit janë fotot e publikuara me bikini, pasi bukuroshja është shumë e rezervuar, shkruan newsbomb.

Edhe këtë herë, moderatorja ka zgjedhur një pozicion sa më të ‘fshehtë’, me pamje nga lart.