Almeda Abazi tregon sekretin! Si humbi kilet e tepërta të shtatzënisë pa dietë dhe palestër - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

11/06/2019 15:45

Almeda Abazi tregon sekretin! Si humbi kilet e tepërta të shtatzënisë pa dietë dhe palestër

Rozë

Gazeta Express

11/06/2019 15:45

Aktorja e njohur shqiptare Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj Tolgahan Sayisman u bënë prindër të një djali të vogël të quajtur Efehan.

Aktorja ka ndarë disa momente të veçanta me vogëlushin e saj në Instagram. Ndërsa tani ajo ka bërë një bisedë me fansat, nga ku ka treguar sa kilogramë shtoi gjatë shtatzënisë dhe si ia doli të rrëzojë një pjesë prej tyre.

Almeda ka zbuluar se shtoi 16 kilogramë dhe arriti të rrëzojë 8 prej tyre menjëherë pas lindjes.  Ajo zbuloi se këto kilogramë i humbi vetëm me gjidhënie pasi ende nuk e ka nisur dietën dhe palestrën.