Almeda Abazi tregon barkun e rrumbullakosur, tregon kur lind bebi - Gazeta Express

Almeda Abazi tregon barkun e rrumbullakosur, tregon kur lind bebi

Gazeta Express

14/03/2019 11:57

Ish-Miss Shqipëria, Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj, aktori i famshëm turk Tolgahan Sayisman së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë.

Bukuroshja shqiptare gjatë këtyre muajve ka ndarë detaje nga më të ndryshmet lidhur me muajt e pritjes. Nga ushqimet e preferuara, emrin e bebit, kilet e marra gjatë shtatzënisë dhe si e ka pritur lajmin e bukur.

Tashmë ajo ka ndarë në rrjetet sociale një foto ku tregon se sa i është rritur barku. Almeda në postimin pasues ka treguar se tashmë ka hyrë në javën e 32 të. Almeda tashmë është në muajin e 8 dhe pak kohë dhe ajo do të bëhet nënë.