Alketa Vejsiu dhe Noizy në një projekt muzikor, moderatorja publikon videon - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

20/11/2019 17:48

Alketa Vejsiu dhe Noizy në një projekt muzikor, moderatorja publikon videon

Rozë

Gazeta Express

20/11/2019 17:48

Moderatorja e dashur për publikun, Alketa Vejsiu dhe reperi i famshëm shqiptar, Noizy do të sjellin bashkë një projekt.

Lajmin e bën të ditur vetë moderatorja, ndërsa poston një video me Noizy-n në Instagram.

Alketa pyet fansat nëse janë gati për të pritur një këngë apo një projekt fashion, që do të jetë produkt i saj dhe i reperit.

Alketa thotë se, Noizy ka bërë me dashuri një dhuratë për fansat, që do të jetë gati shumë shpejt.

“Çfarë mendoni që po projektojmë me Noizy?

#theking is ready to HIT ! Ready to sing or ready for a very fashionable project?
Fansat e Noizy në instamessage-in tim po bëjnë namin! Noizy ishte shumë mirë?! Ju do shumë! Ka ca superprojekte që do t’ju kënaqin pa masë! Dhe ka bërë me dashuri një dhuratë për ju që do ta keni gati shumë shpejt!
Ky #bornstar ka një sekret! Nuk e duartrokasin rastësisht 100.000 njerëz në shesh në koncerte!”,-shkruan Alketa./dritare.net