Albani gjatë duetit me Miriamin në Prishtinë, zbulon para publikut se po bëhen sërish prindër


Gazeta Express
20 Qershor 2019 0:07

Alban Skenderaj dhe Miriam Cani po presin fëmijën e dytë.

Alban Skenderaj ka mbajtur sonte koncertin e tij ‘Hapesira e një ëndrre’ në Prishtinë.

E mes emocioneve para një publiku të zjarrtë me më se 3000 personave të pranishëm, Albani nuk ka mundur të përmbahet pa e dhënë lajmin të cili. ai e cilëson si më të gëzueshëm që mund tē marrë njeriu, shkruan Gazeta Express.

Gjatë perfomancës bashkë me Miriami, Albani zbuloi se ajo është sërish shtatzënë dhe ata po presin të bëhen prindër për herë të dytë.

Çifti kanë një vajzë me emrin Ameli ndërsa në fillim të muajit të kaluar ata janë martuar në Maldive./Gazeta Express/

Artikull i sponsoruar

Te fundit


Kthehu lart