Aktorja shqiptare zbulon dhuratën e të dashurit për ditëlindje: "Befasia më e çmendur" - Gazeta Express

Aktorja shqiptare zbulon dhuratën e të dashurit për ditëlindje: “Befasia më e çmendur”

Ballina

Gazeta Express

09/07/2019 22:20

Olta Gixhari festoi dje 33-vjetorin e lindjes.

Së fundmi aktorja bukuroshe zbuloi se është në një lidhje dhe partneri i saj e ka mbushur me surpriza në këtë ditë të veçantë.

Ai i ka mundësuar Oltës një hedhje me parashutë dhe videon nga ky moment aktorja e ka postuar në Instagram.

“Surpriza më e papritur, më e çmendur dhe qe te le pa fryme”, shkruan Olta.

View this post on Instagram

Unexpected, Crazy Breathtaking Surprise Ever.

A post shared by Olta Gixhari (@oltagixhari) on