Ballina

Gazeta Express

22/08/2019 16:20

Aktorja e njohur turke për Vedat Bajramin: “Një aktor i madh”

Ballina

Gazeta Express

22/08/2019 16:20

Aktorja e njohur turke i ka thënë disa fjalë për Vedat Bajramin.

Aktorja turke e serialit “Nusja nga Stambolli”, Semra Dincer, ka disa ditë që po qëndron me vizitë në Kosovë.

Ajo po shoqërohet nga Arbnora Ademaj e edhe nga aktori shqiptar Vedat Bajrami me të cilët ka shkuar së fundmi për ta vizituar edhe Kompleksin memorial “Adem Jashari”.

E tani ajo e ka postuar një foto vetëm me Vedatin dhe pranë postimit ka thënë se e cilëson si një aktor të madh.

View this post on Instagram

Great Aktor @vedatiofficial

A post shared by Semra Dinçer (@semradincer.official) on