Aktori shqiptar i humorit zhvishet në mes të rrugës, shokët nisin makinën dhe ikin!


Gazeta Express
15 Korrik 2019 10:32

Aktori i humorit është shfaqur si asnjëherë tjetër. Duke hequr pantallonat në mes të rrugës, Olsi Bylyku ka dalë vetëm me të brendshme. Por, jo vetëm kaq!

Teksa po linte pantallonat në makinën e shokut, duket se ai e ka lënë në baltë dhe është larguar me shpëjtësi duke e detyruar aktorin të vraponte ‘i zhveshur’.

Me sa duket e gjitha ishte pjesë e videove humoristike që Olsi Bylyku realizon herë pas here në përditshmëri.

“Mirë që nuk më shtiu na njoni për laraskë,”- shkruan aktori i humorit në videon e postuar në rrjete sociale./dosja

View this post on Instagram

Mir qe nuk me shtiu na njoni per larask…

A post shared by Olsi Bylyku (@olsibylyku1) on

Te fundit


Kthehu lart