Aksion i policisë financiare në Luboten të Shkupit


Gazeta Express
25 Qershor 2019 9:42

Policia Financiare sot në mëgjes ka zhvilluar aksion policor në fshatin Luboten të Shkupit, konfirmojnë për Portalb nga MPB.

Jo-zyrtarisht, mediat shkruajnë se aksioni është zhvilluar për shkak të duhanit dhe shitjes së paligjëshme. Autoritetet ende nuk kan dalë me qëndrim zyrtar.

Portalb.mk ka kontaktuar me Policinë Financiare dhe pret përgjigje për aksionin në fjalë./GazetaExpress/

Te fundit


Kthehu lart