Aksidentohet në zonën e Bllokut, Armela e Big Brother


Gazeta Express
12 Shtator 2019 18:16

Një aksident i ndodhur mbrëmë në mesnatë në zonën e ish-Bllokut në Tiranë ka përfshirë edhe ish-banoren e Big Brother Albania, Armela Hyseni.

Newsbomb.al. mëson se tre makina janë përplasur në zonën e ish-bllokut, rreth orës 00:00 dhe siç shihet nga pamjet e siguruara Armela është përplasur me dy automjete të tjera teksa drejtonte makinën e saj tip ‘Smart’.

Sakaq, në vendngjarje ka mbërritur policia, ndërsa fatmirësisht nga ky aksident nuk kanë mbetur persona të lënduar.

send.jpg
cado.jpg
bomb.jpg

Artikull i sponsoruar

Te fundit


Kthehu lart