Aksidenti pranë spitalit të Tiranës, plagoset një person - Gazeta Express

Aksidenti pranë spitalit të Tiranës, plagoset një person

Ballina

Gazeta Express

13/08/2019 23:01

Një aksident ka ndodhur këtë mbrëmje në Tiranë, fare pranë Qendrës Spitalore Nënë Tereza. Një automjet është përplasur me një motoçikletë e për pasojë i plagosur ka mbetur drejtuesi i motorit.

I riu aktualisht ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve dhe sipas të dhënave paraprake ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Sakaq policia ka mberritur ne vendngjarje dhe po punon per zbardhjen e shkaqeve.