Aksident në Lezhë-Shkodër, përplasen dy automjete, njëra përfundon në arë - Gazeta Express

Aksident në Lezhë-Shkodër, përplasen dy automjete, njëra përfundon në arë

Ballina

Gazeta Express

21/11/2019 10:01

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Lezhë-Shkodër ku kanë mbetur të lënduar disa persona.

Sipas të dhënave paraprake, dy automjete janë përplasur dhe njëra prej tyre ka përfunduar përmbys në arën përbri superstradës.

Personat që ndodheshin në autoveturë kanë marre dëmtime të lehta dhe janë jashtë rrezikut për jetën. Policia po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.