Aksident në Lezhë, mbetet i vdekur drejtuesi i motorit


Gazeta Express
9 Nëntor 2019 15:31

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë në aksin rrugor Lezhë-Shkodër.

Mësohet se është përplasur një automjet me një motorr.

Si pasojë, bëhet me dije se ka mbetur i vdekur drejtuesi i motorrit.

Ndërkohë policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Artikull i sponsoruar

Te fundit


Kthehu lart