Aksident në Laç, bashkëshortët në gjendje të rëndë


Gazeta Express
24 Gusht 2019 16:11

Një aksident ka ndodhur te kryqëzimi i Patokut, në aksin rrugor Lezhë- Laç.

Nga informacionet paraprake bëhet me dijeni se janë përplasur dy automjete dhe për pasojë kanë mbetur të plagosur dy persona, burrë e grua, të cilët janë nisur drejt Spitalit Ushtarak në gjendje të rëndë.

Aktualisht policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes.

Te fundit


Kthehu lart