Aksident me të lënduar në Pejë, vetura përfundon brenda lokalit - Gazeta Express

Lajme

Gazeta Express

12/11/2019 23:17

Aksident me të lënduar në Pejë, vetura përfundon brenda lokalit

Lajme

Gazeta Express

12/11/2019 23:17

Një aksident ka ndodhur sonte në qytetin e Pejës.

Mësohet se një veturë ka humbur drejtimin nga shpejtësia e madhe dhe ka përfunduar brenda një lokali. Në këtë aksident janë shkaktuar dëme të mëdha.

Përveç kësaj, jozyrtarisht mësohet se tre persona janë lënduar nga ky aksident trafiku.