Aksident me dy të plagosur në Fushë-Mamurras


Gazeta Express
24 Gusht 2019 17:22

Pasditen e sotme një tjetër aksident është regjistruar në Shqipëri.

Një automjet ka dalë nga rruga në Fushë-Mamurras dhe për pasojë dy personat që ndodheshin brenda kanë mbetur të plagosur.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Te fundit


Kthehu lart