Aksident i tmerrshëm në Gjakovë, kamera kap gjithë ngjarjen - Gazeta Express

Gazeta Express

15/05/2019 14:52

Aksident i tmerrshëm në Gjakovë, kamera kap gjithë ngjarjen

Gazeta Express

15/05/2019 14:52

Në Gjakovë, në një prej rrugëve të qendrës së këtij qyteti, sapo ka ndodhur një aksident i tmerrshëm komunikacioni mes një motoristi dhe një automjeti tjetër.

Motori duket se ka qenë në shpejtësi të madhe kur përplaset me automjetin e bardhë.

Dëmtimet materiale në veturën e bardhë dhe motor janë të vërejtshme por nuk dihet për dëmet fizike që mund të ketë pësuar motoçiklisti.