Aksident i rëndë trafiku në Llaskarcë, disa të lënduar rëndë - Gazeta Express

Ballina

Gazeta Express

10/06/2019 20:03

Aksident i rëndë trafiku në Llaskarcë, disa të lënduar rëndë

Ballina

Gazeta Express

10/06/2019 20:03

Pasditen e sotme një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në afërsi të fshatit Llaskarcë.

Tre makina janë të përfshira në aksidentin rrugorë.  Ka persona rëndë të lënduar por deri tani nuk raportohet për të vdekur.

Pasi në vend ngjarje ka dalur policia, menjëherë mësohet të kenë arritur edhe zjarrfikësat të cilët kanë asistuar në nxjerrjen e pasagjerëve nga makinat.

Të njëjtët janë dërguar në spital dhe po marrin trajtimin mjeksorë.