Aksident i rëndë në autostradën Durrës-Tiranë, dy pasagjeret humbin jetën, plagoset shoferi

Një aksident tragjik ka ndodhur mëngjesin e sotëm në autostradën Tiranë – Durrës në orët e para të mëngjesit, ku kanë humbur jetën dy pasagjere dhe është plagosur rëndë shoferi 26-vjeçar. Sipas policisë i riu ka humbur kontrollin e mjetit dhe është përplasur me trafik ndarësen, e për pasojë kanë humbur jetën dy pasagjeret që … Continue reading Aksident i rëndë në autostradën Durrës-Tiranë, dy pasagjeret humbin jetën, plagoset shoferi