Aksident i frikshëm, makina bie nga rreth 100 metra lartësi drejt lumit Shkumbin! Këto janë pamjet - Gazeta Express

Aksident i frikshëm, makina bie nga rreth 100 metra lartësi drejt lumit Shkumbin! Këto janë pamjet

Gazeta Express

24/05/2019 18:35

Një aksident i rëndë është shënuar këtë pasdite në aksin rrugor Elbasan- Librazhd ku një furgon mallrash ka rënë nga një lartësi prej rreth 100 metrash dhe ka përfunduar në lumin Shkumbin.

Mësohet se mjeti prej disa minutash qëndron në ujë dhe ende nuk dihet nëse ka viktima apo jo. Policia dhe autoambulanca janë nisur drejt vendngjarjes. Më poshtë pamjet e aksidentit të frikshëm.