Afërdita Dreshaj befason me format trupore, shkëlqen përkrah bashkëshortit


Gazeta Express
16 Qershor 2019 9:15

Afërdita Dreshaj njihet si një vajzë mjaft ‘hot’, përmasat e saj trupore i’a mundsojnë që të jetë një modele mjaft e suksesshme shqiptare, shkruan Indeksonline.

Ajo ishte pjesë e disa projekteve muzikore me disa bashkëpunime dhe këngë solo. Por vëmendja më e madhe e saj vazhdimisht ishte modelimi. 

Afërdita tanimë në paraqitjet e saj del zakonisht me burrin e saj, Jakub Kindl. 

Ata shfaqen gjithnjë të lumtur përkrah njëri tjetrit, e kësaj radhe Afërdita me fustanin që ka zgjedhur po shkëlqen përkrah burrit.

Te fundit


Kthehu lart