Adrola Dushi ‘shemb’ rrugët e New York, ekspozon këmbët në mes të Manhattan - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

16/05/2019 14:39

Adrola Dushi ‘shemb’ rrugët e New York, ekspozon këmbët në mes të Manhattan

Rozë

Gazeta Express

16/05/2019 14:39

Adrola Dushi duket joshëse derisa pozon me fustan të shkurtër rrugëve të Manhattanit.>

Modelja e njohur shqiptare, Adrola Dushi po vazhdon karrierën e saj në Amerikë.

Gjatë realizimit të disa fotografive në Manhattan ajo ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve derisa me fustanet që ka veshur duket joshëse.

Adrola në Instagram është aktive dhe me fotot që poston e shfaqur në mënyrë tejet natyrale pranon gjithmonë fjalë pozitive nga ndjekësit.

Ajo madje së fundmi ka nënshkruar me kompaninë prestigjioze atje, atë “Wilhelmina Models”.