Adelina tregon këmbët seksi - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

06/11/2019 23:04

Adelina tregon këmbët seksi

Rozë

Gazeta Express

06/11/2019 23:04

Adelina Berisha është shfaqur sonte tepër seksi në qytet

Këngëtarja, e cila karrierë bën që prej moshës së vogël, është parë sot me një veshje tepër të shkurt, derisa tregon se sa seksi është.

Ajo ka pasur të veshur një fustan të zi ku theksohen format e saj, ku poshtë fotografisë ka postuar një emotikon me zemër të zezë.

Kënga e fundit e Adelinës është në bashkëpunim me Egoon dhe ka titullin “Coco”, këngë e cila ka më shumë se 1 milion klikime. /GazetaExpress/