Adelina Tahiri tregon a e përdor photoshopin - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

14/07/2020 8:44

Adelina Tahiri tregon a e përdor photoshopin

Rozë

Gazeta Express

14/07/2020 8:44

Akuzohet për fotoshop mirëpo Adelina thotë se as nuk di ta përdor.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Tahiri, publikon shpesh foto nëpër rrjete sociale.

Ajo tregon format trupore me veshje të ngushta e po ashtu edhe në bikini, e për faktin se duket aq seksi në secilin imazh ku tregon trupin, është akuzuar edhe për fotoshop.

Madje dikush prej ndjekësve e ka pyetur në Instagram nëse përdor apo jo fotoshop dhe nuk ka munguar përgjigja e Adelinës.

Këngëtarja e ka mohuar një gjë të tillë madje ka thënë që as nuk di ta përdor fotoshopin./Lajmi.net/