Adelina Tahiri me përqafime dhe puthje me burrin e saj milioner - Gazeta Express

Adelina Tahiri me përqafime dhe puthje me burrin e saj milioner

Ballina

Gazeta Express

16/09/2019 17:56

Adelina Tahiri si ndahet burrit të saj milioner, i dhuron puthje të ‘zjarrtë’.

Adelina Tahiri dhe bashkëshorti i saj Serjozha Markov dje kishin marrë pjesë në një aheng së bashku prej nga këngëtarja po publikonte imazhe vazhdimisht.

Njëra nga videot që mori vëmendjen e publikut ishte momenti kur bukuroshja i dhuron një puthje burrit të saj milioner.

Çifti janë duke kaluar momente shumë të bukura në lidhjen e tyre bashkëshortore, dhe ditë më parë organizuan një festë luksoze për ditëlindjen e parë të birit të tyre.