AAK’së së Haradinajt i bashkohen dhjetëra profesionistë


Gazeta Express
12 Shtator 2019 19:41

Kreu i AAK’së dhe njëkohësisht edhe kandidati për kryeministër nga koalicioni AAK-PSD, ka njoftuar se partisë që ai udhëheq i janë bashkuar edhe disa profesionistë të fushave të ndryshme.

Haradinaj tha se jetësimi i konceptit 100% shtet kërkon kuadro që shquhen për dije dhe përkushtim, duke shtuar se profesionistët e zotë e studentët me perspektivë që po i bashkohen AAK’s, janë konfirmim i vazhdimësisë së transformimit të vendit.

Në fund Haradinaj tha se ju është mirënjohës për besimin.

Te fundit


Kthehu lart