Angela Martini ngre temperaturat me këto foto


Gazeta Express
20 Gusht 2019 21:53

Modelja e njohur shqiptare, Angela Martini nuk i lë fansat e saj që ta harrojnë

Ajo me ta e ka ndarë një foto të re në Instagram dhe duket joshëse e veshur me një fustan të shkurtër i cili i zbulon këmbët.

“Përqafoni dhimbjen dhe ju do të fitoni këtë lojë!”, ka shkruar ajo ndër të tjera pranë postimit të fotografisë.

Angela njihet si një ndër femrat më seksi shqiptare

Te fundit


Kthehu lart